Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu kooli juhib kol-ltn Meelis Pernits

19.08.2020
7. augustil andis Kaitseliidu kooli senine pealik kol-ltn Alari Saega kooli juhtimise üle üle uuele pealikule kol-ltn Meelis Pernitsale.
Pidulikul lipu üleandmise tseremoonial rääkis Kaitseliidu ülem brigaadikindral Riho Ühtegi kooli vajadusest muutuda senisest akadeemilisemaks, et olla enamat kui lihtsalt kool Kaitseliidus ja muutuda hinnatud partneriks nii Kaitseväe Akadeemiale kui miks mitte ka tsiviilülikoolidele. Lisaks võiks üksuse ülemate kõrval hakata erialaspetsialistidel senisest rohkem põhjust Kaitseliidu koolis käia olema.
Tallinna malevas teenistust jätkav kol-ltn Saega kiitis kooli kollektiivi ja koolist saadud põnevat kogemust. Ühtlasi lubas ta ka edaspidi Kaitseliidu kooli võimalusel ikka toetada.
Kol-ltn Meelis Pernits alustas 19 aastat tagasi noore ohviserina oma teenistust Kaitseliidus just koolist. Ta on olnud kooli sünni ja ülesehitustöö juures ning tunneb kooli juuri hästi. Ka täna meenutas Pernits oma kõnes just kooli algusaegu ja avaldas lootust, et praegustest kooli töötajatest saab sama ühtne ja löögijõuline üksteist toetav meeskond, kui olid seda Kaitseliidu Kooli esimesed instruktorid.
Palju edu ja head õnne uuele pealikule kooli juhtimises ning suur aitäh, õnne ja tuult tiibadesse kol-ltn Saegale uutel väljakutsetel!
Pildimeenutus: