Teksti suurus:
A A A

"Kotkalend" lõppes rivistusega

13.10.2020
11. oktoobril lõppes piduliku rivistusega Kaitseliidu kooli Nooremallohvitseri kursuse hindamisharjutus „Kotkalend“. Pea aasta väldanud eneseületusi ja vaprust nõudva Nooremallohvitseri kursuse lõputunnistuse said 36 kaitseliitlast ja naiskodukaitsjat.

Oma kõnes rivistusel tõi Kaitseliidu ülem brigaadikindral Riho Ühtegi välja, et kursuse lõpetanutel saab olema väga oluline roll kanda, kuna järjest rohkem hakkab Kaitseliit tegutsema rühmade ja jagudena. Kaitseliidu kooli pealik kolonel-leitnant Meelis Pernits ütles lõpetajatele edu soovides, et tal oli hea meel kõrvalt näha, kuhu Nooremallohvitseri kursus oma arengutes jõudnud on.

Kursuse lõpetajatele anti noorem-seersandi auaste. Kursuse parimaks tunnistati Alfred Hallika Tallinna malevast. Traditsiooniliselt kingiti kursuse parimale Kaitseliidu kooli pussnuga. Kursus tänas omalt poolt kingitustega kursuse ülem veebel Lauri Tannerit.

Kotkalennul läbisid oma praktika ja lõpetasid Välikoka kursuse 6 õppurit ning Toitlustusmeeskonna juhi kursuse 2 õppurit. Välikoka kursuse parimaks tunnistati Dimitri Melnikov.

Kaitseliidu kool soovib kõikidele lõpetajatele veel kord palju õnne ja tuult tiibadesse ning tänab kõiki Kotkalennu kordaminekusse panustajaid.
Kõrget lendu, kotkad!
Pildimeenutus: