Teksti suurus:
A A A

Positiivses meeleolus omandati juhtimistarkusi

01.07.2021
Reedel, 26. juunil saabus Kaitseliidu kooli juhtimine praktikas 1 kursusele 23 kaitseliitlast, naiskodukaitsjat ja küberkaitseliitlane, kelle ootusteks oli saada praktilisi juhtimiskogemusi, juhtimistööriistu ja oskusi inimeste motiveerimiseks.
Pühapäeval, enne kursuse lõppu tõdeti, et suurem enamus ootustest olid täidetud, vaid probleemi lahendamise mudelit ja konfliktide lahendamist tuleb jätkukursusele tudeerima tulla.
 
Kursuse lõpus andis iga lõpetaja lubaduse, mida ta tagasi oma koduüksuses kohe inimkeskse juhtimise töövõtetest kasutama hakkab.
Koolitajatelt kursuslastele teele antud soovitustest jäi meelde see, et juhtimisvõtteid saab kohe ka koduste, näiteks laste peal praktiseerima hakata. Olgu selleks kasvõi mina-sõnumiga tagasiside andmine.
Kõik kursusel osalejad tegid enne õppima asumist koroona testi ning kõik need olid negatiivsed, kuigi kursusel osalejad olid postiivse meeleolu kandjateks.
Seekordne kursus oli tervenisti vabatahtlike kätes, nii kursuseülem, instruktorid kui õppurid olid kõik Kaitseliidu erinevate üksuste vabatahtlikud liikmed.
Pildimeenutus: