Teksti suurus:
A A A

Taas said värskelt haritud juhid tuule tiibadesse

24.05.2021
Juhtimine praktikas 1 kursusele reedel 21. mail saabunud 22 õppurit ütlesid, et neil on kursusele kõrged ootused. Kui on olemas ootus ehk tahe, toob see kaasa ka võime keskenduda ja ammutada uusi tarkusi. Nii saigi tõeks, et 23. mail, kursuse lõpetamise eel oskas igaüks sõnastada just teda kõnetanud väärtuslikke inimese keskse juhtimise töövõtteid, mida kohe kodumalevas või –ringkonnas oma üksuse juures rakendama hakata. Olgu selleks siis senisest rohkem juhtimisfunktsioonidele tähelepanu pööramine, oma meeskonna tundma õppimine ja targalt ülesannete lahendamisel kasutamine, väärtusliku tagasiside andmine või kaalukate otsuste vastu võtmise oskus jne.
Koolitajad omakorda tuletasid õppuritele meelde, et tõelise eduelamuse heaks juhiks kujunemise teel toob kaasa teadmine, et arengu võimalus ei saa kunagi otsa ja julgustasid äsja tunnistuse saanud kursuslasi alati uudistama, kuidas nad saaks olla homme veel paremad juhid, kui on täna.
Kõik kursusel osalejad tegid enne õppima asumist koroona testi ning andsid negatiivse tulemuse. Kursus sai toimuda valitsuse poolt Covid-19 viiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud piiranguid kirjeldava määrusega riigi sõjalise kaitsega seotud tegevustele määratletud  kehtivate erandite alusel.
Pildimeenutus: